FB.getLoginStatus(function(response) { statusChangeCallback(response); }); { status: 'connected', authResponse: { accessToken: '...', expiresIn:'...', signedRequest:'...', userID:'...' } }

Pring eStore

Lider në tregun online në Kosovë. Mbi 17.000 klientë të regjistruar dhe mbi 42.000 porosi të dorëzuara.

Më poshtë mund të gjeni kategoritë e produkteve të cilat mund ti porosisni menjëherë.

 

Pring eStore

Lider në tregun online në Kosovë. Mbi 17.000 klientë të regjistruar dhe mbi 42.000 porosi të dorëzuara.

Më poshtë mund të gjeni kategoritë e produkteve të cilat mund ti porosisni menjëherë.

 

Produkte me zbritje

Me te shiturat

Vaj per rritjen e mjekrres

Ju prezantojmë me vajin profesional për mjekërr nga Dr Rashel

Përmban :
➡️ Vaj Avokado
➡️ Vaj Argan
➡️ Vaj JOJOBA & Vita

Ky kombinim siguron një ushqyerje të lëkures me mineralet për nxitjen e rritjes së fijës dhe krijimin e një lëkure të shëndetshme.
Të përdorët në pjesën e mjekrrës ku keni nevojë për gjenerim dhe prisni derisa të thahet në lëkurë. Duhet ta përdorni 1 her në mëngjes dhe 1 her në mbrëmje dhe nuk duhet ta pastroni lëkurën me ujë të paktën 3 orë nga koha kur e keni vendosur në lëkurë.

Anastasia Norvina

Anastasia Beverly Hills NORVINA® Paleta Eyeshadow është një paletë hije me cilësi profesionale, që përmban 14 hije çudibërëse, duke filluar nga matet e guximshme dhe të ndritshme, deri tek metalet e buta pastel. Paleta e syve të Norvinës, kjo koleksion thelbësor i përbërjes së syve jep një kthim të ngjyrave të larta dhe intensitet të ndërtueshëm për të gjithë pamjet tuaja të syrit. Paleta NORVINA® Eyeshadow përfshin 7 përfundime mat dhe 7 metale metalike të hijeve, një furçë kozmetike me fund të dyfishtë dhe një pasqyrë të madhe të vendosur brenda paketimeve miqësore për udhëtime.

Norvina ndan frymëzimin e saj:
“Unë gjithmonë kam dashur të krijoj një paletë që mishëron shpirtin tim. Unë jam një ëndërrimtar me zemër dhe humba çdo ditë në botën time të fantazisë. Shtë një vend i çuditshëm që të lë të ndjehesh i lodhur ”.

Hijet e përfshira:

Dreamer (shampanjë rozë metalike)
Verë (topaz i artë i petëzuar)
Fëmija i egër (trëndafili i ftohtë i kromit Duo me një zhvendosje të magentës)
Rozë ari (trëndafili metalik)
Qiellor (kumbulla e kromit Duo me një zhvendosje vjollce)
Mrekullues (bronzi me ton të ftohtë me një zhvendosje vjollce)
Drama (Patëllxhan i kromit Duo me një ndërrim të lezetshëm bronzi)
Baza (patëllxhani i matur)
Shpirti (wisteria Matte)
Temjan (terra-vilë me pluhur mat)
Dashuri (trëndafili i ftohtë me ton mesatar)
I paqëndrueshëm (qymyr i ngrohtë mat)
Eccentric (Portokalli e djegur e errët)
Pasioni (Garnet i thellë mat)

Shampon Medicinal

Nje perberje sekrete, unike e perdorur qe 20 vite nga perdorues te rregullt ne europen perendimore dhe tani edhe ne Kosove, mundeson ushqimin e flokut tuaj me te gjitha vitaminat e duhura dhe parandalon renjen e flokeve.

✔️ Duhet te perdoret per personat nga 14-65 vjec
✔️ Brenda 30 diteve do vereni rezultatet
✔️ Nuk permban pH Acid

Cmimi i Shamponit Medicinal eshte promocional ne vleren 11.99 euro + transporti falas 😍
Porosia vjen tek ju brenda 24 oreve

Produkte tjera

Showing 1–30 of 43 results

Ju pëlqen të bleni?

Qendroni të lidhur me faqen tone qe te jeni te njoftuar me te gjitha ofertat dhe produktet e reja te cilat do i sjellim per ju.

Paguaj permes kredit karteles:

Paguaj me para në dorë:

Porositë dorëzohen përmes postës:

Të gjitha të drejtat e rezervuara Pring ©

Informohu per cdo zbritje

Regjistrohuni qe te informoheni per cdo zbritje apo oferte

Ju jeni regjistruar me sukses!