FB.getLoginStatus(function(response) { statusChangeCallback(response); }); { status: 'connected', authResponse: { accessToken: '...', expiresIn:'...', signedRequest:'...', userID:'...' } }
Sale!

Kemei KM-2600

44.99 34.99

Ju prezantojme me makinen e preferuar te berbereve.
Kemei KM-2600 e cila vjen me nje motor me shpejtesi 4000RPM dhe mban baterine 120 minuta nga mbushja e plote. Tehu celik jep nje precizitet te pa pare dhe zhurma minimale mundeson qe ju te perdorni kete makine ne cdo kohe dhe pa penguar askend.

Vjen e pajisur me :
– Kreher nr : 1
– Kreher nr – 2
– Kreher nr – 3
– Kreher nr – 4
– Vaj per makine
– Brusha per pastrim

Category:

Description

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kemei KM-2600”

Your email address will not be published. Required fields are marked *