FB.getLoginStatus(function(response) { statusChangeCallback(response); }); { status: 'connected', authResponse: { accessToken: '...', expiresIn:'...', signedRequest:'...', userID:'...' } }
Sale!

Pastrues per fytyre Spin Spa Cleansing

19.99 14.99

Per ty qe e don fytyren tende te paster dhe te lemueshme ju sjellim Spin Spa Cleansing Brush 🥰

Pastrimi i fytyres eshte shume i rendesishem per cdo person dhe asnjehere nuk ka qene me lehte per te pasur nje fytyre te paster dhe te lemueshme. Permes Spin Spa ju do te mund te pastroni fytyren tuaj duke vendosur shamponin ose kremin per pastrim ne brushe te ketij produkti dhe permes rrotullimeve ju do te mund ta masazhoni fytyren dhe ta pastroni ate.

Eshte rezistent ndaj ujit dhe butoni On/Off ju mundeson ta ndezni apo fikni produktin.

Category:

Description

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pastrues per fytyre Spin Spa Cleansing”

Your email address will not be published. Required fields are marked *