FB.getLoginStatus(function(response) { statusChangeCallback(response); }); { status: 'connected', authResponse: { accessToken: '...', expiresIn:'...', signedRequest:'...', userID:'...' } }
Sale!

Rripa per shpine me senzor

50.00 24.99

Category:

Description

Ju prezantojme me produktin e mencur per drejtimin e shpines suaj me senzor. Vjen se bashku me rripa elastik te pershtatshem per cdo moshe dhe vibron cdo here qe ju nuk rrini drejte.
Brenda 30 diteve ju do te permirsoheni dukshem dhe shpina juaj do te jete e drejte.
Produkti vjen 100% si ne video, ne te kunderten mos e pranoni porosine.
Porosit tani ne Inbox ose Viber +38344541269 dhe bejeni tuajen per vetem 24.99 euro + transporti falas

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rripa per shpine me senzor”

Your email address will not be published. Required fields are marked *